Bölümler

KALIPHANE

FABBRO da üretilen parçaların, aynı kalitede üretilebilmesi ve tasarımın kalıba aynı şekilde aktarılabilmesi için Kalıphane bölümünde CAD-CAM metotları ile modern CNC tezgâhlarının koordinasyonu sağlanmıştır.

Üretim bölümünün ihtiyacı olan makine kalıp ve aparatlarının tamamının üretimi bu bölümde gerçekleştirilmektedir.

Kalıphane bünyesinde bulunan makine parkurumuz; CNC tornalar, CNC dik işleme merkezleri, Tel Erezyon ve üniversal torna tezgâhlarından oluşmaktadır.

ÜRETİM & MONTAJ

Kalite onayından geçen tüm ürünler talaşlı imalat bölümümüzde işleme alınmaktadır. Rot mili, rot başı, komple rot ve alt montaj bölümleri güvenli imalat mantığına göre uzman personel ve yeni teknoloji makine parkında zamanında üretim yapmak üzere tasarlanmıştır.

KALİTE

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü üstlenerek, kalite dendiğinde akla ilk gelen firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Kalite laboratuvarımız modern ve son teknoloji ürünü spektrometre, kontur profil tarama ölçüm cihazı, 3d faro ölçüm kolları, dijital sertlik ölçüm cihazı, yüzey pürüzlülük ölçüm cihazı, profil projeksiyon cihazı, 3D yazıcı sistemleri, 400 çeşitten fazla mastar ve kontrol ekipmanı ile hassas ve kontrollü ölçüm yapabilme kabiliyetine sahiptir.

AR-GE

Mühendislik ekibimiz, üretimin her dalında uzman kişilerden oluşup, müşteri isteklerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Aynı zamanda bu birimimiz edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde müşteri ile birlikte tasarım yapma yetkinliğine sahiptir.

PAKETLEME

Paketleme bölümü tüm müşteri taleplerini karşılama ilkesi ile çalışmaktadır.

Paketleme işlemi, ürünün kalitesini koruyacak ambalaj malzemeleri ile müşteri taleplerinde etiketleme ve markalama işlemleriyle yapılmaktadır.

DEPO & LOJİSTİK

Depo ve lojistik bölümünde müşteri taleplerine göre paketlenmiş olan ürünler tam zamanında sevkiyatı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda depo alanımızda uygun saklama koşulları altında hammadde, yarı mamul ve stok alanlarımız bulunmaktadır.

FABBRO markalı ürünler Kazcıoğlu Otomotiv tarafından üretilmektedir.