Yönetimin Mesajı

Şeref Kazcıoğlu’nun Mesajı

Kazcıoğlu Otomotiv, çalışanları ile beraber sürdürülebilir kaliteyle büyümeyi başarmış bir firmadır. Kuruluşu daha eskiye dayanan fakat ispat noktasında 1960 yılında elektrik kaynak makinası, oksijen kaynak makinası ve spiralli taşlama makinasıyla çekilmiş fotoğrafı milat kabul ederek, 55 yıldır mesleğinde en iyi noktalara gelmenin mücadelesini vermekteyiz.

En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu düstur edinerek, üniversite eğitimlerini aldıktan sonra üçüncü ve dördüncü nesli firma bünyesine dâhil etmeyi başarabilmiş bir firma olduk. Şirketlerin devamı için çalışma hayatını 4*4 bayrak yarışı olarak görerek, bayrağın bir sonra gelen nesle daha hızlı bir şekilde aktarılmasını kendimize şiar edindik.

Bütün bu büyümeyi gerçekleştirirken, ilçemize, ilimize ve ülkemize faydalı olabilmeyi tüm çalışanlarımızla beraber ana hedef olarak belirledik.

Eğer dünya çapında üretim yapmak isteniyorsa, kaliteli insan gücü ve son teknoloji makine parkurunun gerektiğini bilen Kazcıoğlu Otomotiv, kaliteli, hızlı, düşük maliyetli üretim ve tam zamanında teslim prensipleriyle dünya pazarında kendisine yer edinerek, markalaşma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bizler, bu dünya hayatının geçici olduğunu bilmekteyiz. Bu emanet bizde olduğu müddetçe de, insan haklarına saygılı ve çevre duyarlı üretim hep önceliğimiz olacaktır.

Tüm bu üretim çalışmalarının içerisinde, eğitim alanındaki sosyal yardımları da ihmal etmeyen firmamız babamız merhum Halil İbrahim Kazcıoğlu adına Mesleki Eğitim Merkezi, annemiz merhume Raife Kazcıoğlu adına da Çırak yurdu yaparak Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine bağışlamıştır. Aynı zamanda Kazcıoğlu Spor Kulübü bünyesinde voleybol, masa tenisi ve güreş alanında sporcular yetiştirilerek, ilçemize spor alanında da faydalı şirket olma gayretimiz devam etmektedir.

Başarının arkasındaki gerçek sır aile huzurudur. Bu huzurun gerçek kahramanları eşlerimize ve çocuklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Şeref Kazcıoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı